Az iskolai farsangunk témája a RETRO volt.
Ehhez kapcsolódóan diákjaink a robotika szakkörön egy igazi retro slágerre programozták be robotjaikat, ezzel kívánták elűzni a telet!
Reméljük, minél több ilyen kreatív videót láthatunk tőlük!

Tisztelt Szülők!

Fogadják sok szeretettel iskolánk robotika szakkörös tanulók újévi jókívánságát bemutató kisfilmünket.

Tisztelt Szülők!

Fogadják sok szeretettel iskolánk mindennapjaira jellemző " Befogadó szemléletet" bemutató kisfilmünket.

Tisztelt Szülők!

Örömmel osztjuk meg iskolánk digitális alkotóműhelyét bemutató kisfilmet!

Tisztelt Szülők!

Fogadják sok szeretettel az "Életrevalók" szakkör munkáját bemutató kisvideót, mely fő feladata a gyakorlati életre nevelés.

Tisztelt Szülők!

Fogadják sok szeretettel iskolánk „Ökoiskola, környezeti nevelés, fenntarthatóság” témakörben készült bemutatkozó kisfilmjét!

Tisztelt Szülők!

Fogadják szeretettel következő kisfilmünket, mely az iskolában megvalósuló művészeti nevelést és tehetséggondozást mutatja be.

Jó szórakozást kívánunk!